Tieto stranky su archiv 1990-2005, pouzite aktualne stranky www.wrx.sk

.


Všetkým koncovým zákazníkom ponúkame zľavu na všetky profesionálne konvenčné a trunkové rádiostanice (vozidlové aj ručné). Akcia sa nevzťahuje na rádiostanice pracujúce v PMR pásme.


Uplatnená zľava na koncové ceny ˇvsetkých profesionálnych rádiostaníc je vo výške 20%.


V cene ... WRX Box Providing
V cene rádiostaníc sú už zarátané prepravné náklady do mesta Bratislava. Táto zľava sa týka aj doplnkov k daným rádiostaniciam. V cene je taktiež zahrnutý štandardný záručný servis v dĺžke 730 dní (2 roky).

Na zariadenia je možné poskytnút aj troj ročnú garanciu.

A naviac v cene je zahrnuté aj poradenstvo pri získaní povolenia k vysielaniu od Telekomunikačného úradu SR.


WRX Slovakia uplatnením zľavy vo výske 20% pre koncových zákazníkov prechádza na tzv. systém "Box Providing". Box Providing sa vyznačuje kumulovaním viacero objednávok do jedného boxu - do jednej ucelenej objednávky pre výrobcu. Tým je možné dosiahnúť zľavu. Pokiaľ kumulovaná objednávka presiahne istú "hranicu" je možné uplatniť ďalšie zľavy - pre všetkých koncových zákazníkov.

Kontaktujte nás pre doplňujúce informácie, radi vám ich zodpovieme.


Doba dodania Cenové relácie
Doba dodania rádiostaníc je maximálne 14 pracovných dní, pričom reálne sa doba dodania pohybuje v rozmedzí 5 - 8 pracovných dní.

Pri každom popise rádiotanice nájdete cenu uvedenú v USD. Táto cena je tzv. konečná doporučovaná cena. Na túto cenu teraz uplatňujete 20% zľavu.


Príklad Úhrada
Cenníková cena rádiostanice CP040 je 290 USD a v cene je nabíjačka s Euro koncovkou, batéria, držiak na opasok, anténa a manuál. Nová cena pre rádiostanicu CP040 po zľave je 232 USD bez DPH. V cene je preprava a vstupné poplatky do SR.

Úhradu je možné realizovať priamo v USD na náš dolárový účet, čím sa vyhnete kurzovým rozdielom. Ak však požadujete úhradu v slovenských korunách, výslednú cenu prerátate aktuálnym kurzom "Devíza predaj" - Tatrabanka a.s.

Tieto stranky su archiv 1990-2005, pouzite aktualne stranky www.wrx.sk.