Tieto stranky su archiv 1990-2005, pouzite aktualne stranky www.wrx.sk

.


Vitajte v časti rádiových sietí spoločnosti Motorola. V súčasnosti sa Motorola orientuje na digitálne rádiové siete TETRA, ktoré sú predovšetkým určené pre veľké organizácie s veľkým počtom pracovníkov, národné záchranné služby, medzinárodných autodporavcov, policajné zložky a podobne. TETRA nie je určená pre stredné alebo mále organizácie. Viac informácií o TETRA riešeniach sa dozviete na stránkach spoločnosti Motorola - TETRA.


Analógové siete Digitálne siete
Analógové siete delíme na dve základné skupiny a to konvenčné siete (s použitím klasického prevádzača) alebo trunkové siete založené na protokole MPT1327, ktoré ponúkajú plnohodnotné funkcie ako je management siete, dynamické vytváranie skupín, úsporu v komunikačných kanáloch, efektívne využívanie pridelených pásiem, prioritiźaciu volaní, ...

Motorola neponúka ucelené analógové siete, svoje produkty kombinuje s inými výrobcami rádiových zariadení. Najčastejšie pre konvenčné siete - prevádzače sa využívajú produkty spoločnosti Zetron. Kedže trunkové stanice Motorola podporujú protokol MPT1327, sú plne kompatibilné aj s rádiovými trunkovými sieťami iných výrobcov. Viac informácií o trunkových sieťach alebo konvenčných prevádzačoch nájdete na nasledovnej stránke.


Prejdite na stránky spoločnosti Motorola - TETRA.

Konfigurácie Cenové ponuky a kalkulácie
Za predpokladu dohody, Vám naša spoločnosť pripraví konfiguráciu Vašej rádiovej siete tak, aby sa dosiahlo optimálne riešenie práve pre Vašu spoločnosť.
Na požiadanie, za predpokladu dohody, Vám vyhotovíme cenovú kalkuláciu rádiovej siete na základe konfigurácie.

Tieto stranky su archiv 1990-2005, pouzite aktualne stranky www.wrx.sk.