Tieto stranky su archiv 1990-2005, pouzite aktualne stranky www.wrx.sk

.


Vitajte v časti ručných rádiostaníc. Motorola produkuje kompletné portfólio rádiostaníc od jednoduchých PMR (Private Mobile Radio) rádiostanic, na ktoré nemusíte žiadať telekomunikačný úrad o povolenie k vysielaniu, cez rádiostanice určené pre bežné použitie v strážnych službách, alebo skladoch, P Series, až po profesionálne rádiostanice GP Series.

Motorola uviedla na trh aj novú sériu rádiostaníc pod označením "Commercial Series Radios", ktorá ponúka ako ručné, tak aj vozidlové stanice.


Ručné rádiostanice

Ručné rádiostanice série Commercial Profesionálne rádiostanice - GP Series
Spoločnosť Motorola, ktorá v oblasti komunikácií pôsobí už 75 rokov, predstavila budúcnosť semiduplexných rádiostaníc v podobe rady Commercial Series. 4 modely výkonných vozidloých rádiostaníc pre komunikáciu z pohyblivého alebo pevného stanovišťa doplňujú 4 modely prenosných - ručných rádiostaníc pre pracovné skupiny, ktoré potrebujú ostať v kontakte bez ohľadu kde momentálne pracujú. Ergonimicky navrhnutá séria profesionálnych rádiostaníc GP Series spoločnosti Motorola je určená pre užívateľov, ktorí potrebujú byť v neustálom kontakte so svojimi kolegami. Séria GP zohľadnuje všetky požiadavky na profesionálne rádiostanice, je plnohodnotne funkčná v systémoch iných výrobcov, produkuje sa pre konvenčné siete a trunkové MPT1327 siete. Naviac trunkové rádiostanice podporujú aj konvenčnú prevádzku pomocou rádiových prevádzačov.

PMR rádiostanice Rádiostance - P Series
Žiadne vybavovanie povolenia k vysielaniu, žiadne poplatky za licenciu, žiadne časové obmedzenia hovoru, jednoducho vložíte 3 tužkové batérie (alebo si zakúpite NiMH Motorola Pack - balíček batérií vrátane nabíjačky) a môžte začať komunikvať. rádiostanicu môžte taktiež smelo používať takmer v každej európskej krajine. P Series rádiostanice sú vhodné pre strážne služby, pre pracovníkov v skladoch, nákladných priestoroch a pod. Niektoré rádiostanice z tejto série nie možné používať v krajinách EU.


Tieto stranky su archiv 1990-2005, pouzite aktualne stranky www.wrx.sk.