Vozidlové rádiostanice
Tieto stranky su archiv 1990-2005, pouzite aktualne stranky www.wrx.sk

.


Vitajte v časti vozidlových rádiostaníc spoločnosti Motorola. Od roku 1999 Motorola predala cez 4.5 milióna profesionálnych rádiostaníc série GM - vozidlové, GP - ručné. Tento fakt zabezpečil, že rádiostanice Motorola sa de-facto stali štandardom pre rádiovú komunikáciu "v pohybe".

Motorola uviedla na trh aj novú sériu rádiostaníc pod označením "Commercial Series Radios", ktorá ponúka ako ručné, tak aj vozidlové stanice.

Vozidlové rádiostanice série Commercial Profesionálne rádiostanice - GM Series
Spoločnosť Motorola, ktorá v oblasti komunikácií pôsobí už 75 rokov, predstavila budúcnosť semiduplexných rádiostaníc v podobe rady Commercial Series. 4 modely výkonných vozidloých rádiostaníc pre komunikáciu z pohyblivého alebo pevného stanovišťa doplňujú 4 modely prenosných - ručných rádiostaníc pre pracovné skupiny, ktoré potrebujú ostať v kontakte bez ohľadu kde momentálne pracujú. Motorola GM profesionálna séria vozidlových rádiostaníc je predovšetkým určená pre užívateľov, ktorí komunikujú zo svojich nákladných vozidiel, ktoré podporujú 12 alebo 24V elektrický výstup, alebo pre užívateľov, ktorí požadujú fixné - stacionárne prevedeni na svoju budovu so štandardným elektrickým napájaním. K rádiostaniciam sa prípájajú rôzne antény určené na rôzne použitie napríklad pre taxi služby, prepravcov, železnice, záchranárov.V prípade Vašich otázok k cenám, možným riešeniam Vašej rádiovej komunikácie, k využitiu rádiostaníc, k možnej kombinácii s inými výrobcami, nás kontaktujte emailom, alebo telefonicky.

Tieto stranky su archiv 1990-2005, pouzite aktualne stranky www.wrx.sk.