Tieto stranky su archiv 1990-2005, pouzite aktualne stranky www.wrx.sk

.


Vitajte na stránkach spoločnosti WRX Slovakia, ktorá Vám prináša ponuku rádiostaníc amerického elektronického koncernu Motorola Inc. Motorola ako líder a priekopník v oblasti rádiovej komunikácie Vám prináša rádiostanice výnimočnej kvality a spoľahlivosti.
Ponuka rádiostaníc Zhoda zariadení
Vyberte si prosím z nasledovnej kategórie rádiostaníc. Pokiaľ poznáte presný model rádiostanice, ktorý hľadáte, vyberte si rádiostanicu z našej ponuky pomocou Popup menu, ktorý nájdete v hornej časti tejto stránky.

Vyberte si:

Všetky tu ponúkané a prezentované rádiostanice spĺňajú parametre, ktoré sú vyžadované v krajinách európskej únie, pokiaľ nie je uvedené inak. Tieto parametre priala ako štandard aj Slovenská republika. Pri kúpe každej rádiostanice obdržíte " Prehlásenie zhody " pre SR.


Ručné rádiostanice - vhodné pre všetkých, ktorí sú v neustálom pohybe a požadujú byť v priamom kontakte so svojou skupinou. V ponuke sú konvenčné aj trunkové stanice

Vozidlové rádiostanice - určené pre spoločnosti vykonávajúce prepravu osôb alebo tovaru, ktoré vyžadujú mať kontakt so svojimi pracovníkmi vo vozidlách.


Ceny zariadení Iné rádiostanice - rádiové siete
Pri jednotlivých popisoch rádiostaníc sa náchadzajú aj ceny, ktoré sú stanovené pre odber jedného kusu, pričom pri odbere viacerých kusov stanovujeme výrazné zľavy. Všetky ceny sú D.D.P. Bratislava, čo znamená, že v cene je zahrnutá preprava, poistenie, clo (ak sa používa), prípadne iné poplatky priamo ku klientovi v meste Bratislava. Ak ste nenašli na prezentovaných stránkach Vami hľadanú rádiostanicu, máte záujem o stanovenie zľavy pre odber viacerých kusov, zaujímate sa o servis, záruku, vypracovanie návrhu riešenia Vašej rádiovej komunikácie, hľadáte trunkové alebo konvenčné siete, alebo máte iné otázky kontaktujte nás, prezrite hlavné stránky našej spoločnosti.


Tieto stranky su archiv 1990-2005, pouzite aktualne stranky www.wrx.sk.