Tieto stranky su archiv 1990-2005, pouzite aktualne stranky www.wrx.sk

.


Vitajte v časti novej série ručných a vozidlových rádiostaníc série Commercial. Všetky rádostanice spĺňajú tie najprísnejšie normy bezpečnosti a odolnosti pri samotnej ich prevádzke. Všetky ponúkané rádiostanice spĺňajú európske normy, ale aj vojenské štandardy odolnosti (MIL-STD 810F) ako aj IP54. Rádiostanice prešli zrýchleným testom životnosti (Motorola Accelerated Life Test), ktorý simuluje 5 rokov náročného užívania v praxi.

Univerzálne rádiostanice rady Commercial Series sú vhodné najmä pre taxi služby, doručovateľské, prepravné a distribučné spoločnosti, kde prenos dát umožní rýchle sprostredkovanie informácií o pasažieroch alebo balíku. Vozidlové rádiostanice je možné nainštalovať tak, aby ich nebolo možné jednoducho vybrať nepovolanými osobami.

Vyberte si model Doplnky
Ručné
Vozidlové
CP040
4 chan., PL/MDC
CM140
8 chan., PL/MDC
CP140
16 chan., PL/MDC
CM160
64 chan., PL/MDC
CP160
32 chan., PL/MDC
CM340
10 chan., Select 5
CP180
64 chan., PL/MDC
CM360
100 chan., Select 5

Motorola ponúka nie len samotné rádiostanice, ale aj doplnky, ako sú mikrofóny, inštalačné sady do vozidla (Hands-Free), rôzne audio doplnky, antény, technické manuály ... . Prezrite si doplnky k ponúkaným produktom.


On Line nákup (WRX Shop OnLine) Cenové ponuky a kalkulácie
Pokiaľ pri rádiostanici nájdete logo našej elektronickej predajne WRX Shop, máte možnosť zakúpiť daný model za zvýhodnenú cenu.

Pri popise jednotlivých ponúkaných modeloch nájdete nie len vlastnosti rádiostaníc, ale aj ceny daných verzií. Jedná sa o ceny pri odbere za jeden kus stanovené D.D.P. Bratislava. Na ceny sú poskytované rôzne zľavy v závislosti na počte odobratých kusov. Na požiadanie Vám vyhotovíme cenovú kalkuláciu.

Technické špecifikácie Ostatné Motorola rádiostanice
Technické špecifikácie modelov sú uvedené v PDF dokumentoch, ktoré si môžte stiahnúť z nášho Download servra. Ak hľadáte iné Motorola rádiostanice prejdite na úvodnú stránku, alebo vyberte Vami požadovanú rádiostanicu z horného menu.

Tieto stranky su archiv 1990-2005, pouzite aktualne stranky www.wrx.sk.