Tieto stranky su archiv 1990-2005, pouzite aktualne stranky www.wrx.sk

.


Vitajte v časti ručných rádiostaníc zo série GP. Všetky rádostanice spĺňajú tie najprísnejšie normy bezpečnosti a odolnosti pri samotnej ich prevádzke. Všetky ponúkané rádiostanice spĺňajú európske normy, ale aj vojenské štandardy odolnosti. Rádiostanice sú dostupné v konvenčných a trunkových verziách.

Vyberte si model Doplnky
Praktické
Populárne
Univerzálne
Dômyselné
GP320
konvenčná
GP140
konvenčná
GP360
konvenčná
GP1280
trunková
GP340
konvenčná
GP380
konvenčná
GP344
konvenčná
GP388
konvenčná
GP640
trunková
GP680
trunková
GP644
trunková
.GP688
trunková
.

Motorola ponúka nie len samotné rádiostanice, ale aj doplnky, ako sú mikrofóny, inštalačné sady do vozidla (Hands-Free), rôzne audio doplnky, antény, technické manuály ... . Prezrite si doplnky k ponúkaným produktom.

K sérii GP rádiostaníc je možné pripojiť vozidlový adaptér. Týmto doplnkom uvoľnujete svoje ruky pri riadení vozidla. Rádiostanicu je možné z adaptéra kedykoľvek vybrať.


On Line nákup (WRX Shop OnLine) Cenové ponuky a kalkulácie
Pokiaľ pri rádiostanici nájdete logo našej elektronickej predajni WRX Shop, máte možnosť zakúpiť daný model za zvýhodnenú cenu.

Pri popise jednotlivých ponúkaných modeloch nájdete nie len vlastnosti rádiostaníc, ale aj ceny daných verzií. Jedná sa o ceny pri odbere za jeden kus stanovené FOB Bratislava. Na ceny sú poskytované rôzne zľavy v závislosti na počte odobratých kusov. Na požiadanie Vám vyhotovíme cenovú kalkuláciu.

Technické špecifikácie Ostatné Motorola rádiostanice
Technické špecifikácie modelov sú uvedené v PDF dokumentoch, ktoré si môžte stiahnúť z nášho Download servra. Ak hľadáte iné Motorola rádiostanice prejdite na úvodnú stránku, alebo vyberte Vami požadovanú rádiostanicu z horného menu.

Tieto stranky su archiv 1990-2005, pouzite aktualne stranky www.wrx.sk.